est estonsko

V estonštině vám nabízíme:

 

překlady

tlumočení

korektury

expresní služby

soudní překlady a soudní tlumočení

Překlady z estonštiny do češtiny

Obchodujete s touto malou pobaltskou zemí a řešíte překlady? V tom případě jste tady správně! Vyhotovíme pro vás překlady do estonštiny nejrůznějšího charakteru. Ať už potřebujete smlouvy, manuály nebo další jiné dokumenty, jsme zde pro vás, abychom vám poskytli komplexní překladatelské a tlumočnické služby do estonštiny.

Estonština patří do větve ugrofinských jazyků a hovoří se jí především v Estonsku. To ovšem nebrání obchodním stykům nejen v rámci Evropské unie, ale také mimo. Proto vám pomůžeme nejen s překladem dokumentů, ale také s tlumočením, které vám usnadní nejen dorozumívání a prohlubování obchodních styků.

 

Překlady z češtiny do estonštiny

Dodáváte estonské produkty na český trh? Čekáte obchodní návštěvu z Estonska? Nebo si dokonce berete Estonce? Pro všechny případy jsme tady my! Přeložíme vám manuály z estonštiny do češtiny, zajistíme vám tlumočníka, nebo vám vyhotovíme úřední překlady. Ačkoli není estonština příliš rozšířený jazyk, dokážeme vám zajistit kvalitní služby.

Nezáleží na tom, zda potřebujete technické, marketingové nebo čistě právnické překlady. Uděláme pro vás úřední překlady, certifikáty, návody, bezpečnostní listy a další dokumenty, které podpoří nejen vaše podnikání. Poptejte nás ještě dnes a obratem získáte cenovou nabídku a zároveň termín vyhotovení.

Více o samotné historii estonštiny si můžete přečíst zde.