uk

V ukrajinštině vám nabízíme:

IMG_6575

 

překlady

tlumočení

korektury

expresní služby

soudní překlady a soudní tlumočení

 

Překlady z češtiny do ukrajinštiny

Specifický jazyk. Specifická kultura. Jestliže potřebujete předložit svým obchodním partnerům text, který splňuje přísná gramatická a stylistická kritéria, tak jste na správném místě. Z češtiny překládáme do ukrajinštiny nejen obchodní, ale také ekonomické,

technické či kulturní texty. Máte jedinečnou možnost se u vaší protistrany blýsknout skvělým překladem, který bude srozumitelně interpretovat vaše požadavky. Svěřte překlad do ukrajinštiny někomu, kdo se dlouhodobě zabývá danou jazykovou kombinací. Naše překladatelská agentura s vámi bude konzultovat nejen finální podobu textu, ale také vaše specifické požadavky, kterým rádi vyjdeme vstříc.

 

Překlady z ukrajinštiny do češtiny

Chcete porozumět ukrajinskému textu? Potřebujete rychle a kvalitně vyhotovit překlad? V tom případě jste na správném místě. Překládáme texty z ukrajinštiny do češtiny. Naši překladatelé mají dlouholetou praxi s překlady z Ukrajinského jazyka a zároveň vám vyhotoví nejen gramaticky, ale především stylisticky velmi kvalitní cílový text. Přeložíme  vám text nejen z obecné ukrajinštiny, ale také ekonomické, kulturní, obchodní nebo strojírenské oblasti. Ať už se jedná o obecný text, produktový katalog, nebo jinou dokumentaci, tak jsme schopni vám vyhovět ve vašich požadavcích. Zadejte poptávku ještě dnes!

3