IMG_6656

V dnešním moderním světě je simultánní tlumočení naprosto nezbytné. Můžete se s ním setkat na obrazovkách televize či ve strukturách Evropské unie. V praxi je simultánní tlumočení spojeno s akcemi nebo událostmi, kde řečníci hovoří ve svém mateřském jazyce nebo některém ze zvolených jednacích jazyků. V tento moment nastupují tlumočníci, kteří projev v reálném čase překládají do vybraného jazyka.

Naše překladatelská agentura nabízí takzvaný simultánní překlad šeptem do ucha klienta, simultánní tlumočení konferencí a další. Tlumočení je velmi náročnou činností, která vyžaduje cvik a praxi. Zkušený tlumočník předvídá vývoj řeči a dokáže s ní odborně manipulovat a upravovat obsah tak, že zabrání komplikacím a ztrátě smyslu projevu.

Samozřejmě nabízíme pouze služby zkušených a ověřených tlumočníků, na které se můžete spolehnout v každé situaci. Vždy je lepší dodat tlumočníkovi předem podklady jednání a seznámit ho s vaší taktikou či speciálními požadavky. Může se tak dostatečně připravit a podat skutečně 100 % výkon.

 

Kdy se používá simultánního tlumočení?

  • Hodí se pro velké konference i přednášky menšího typu
  • Jedná se o nejpoužívanější způsob tlumočení, který je velmi univerzální
  • Využít ho můžete takřka při každém obchodním jednání, kde je zapotřebí překladu

Rádi byste využili služeb některého z našich tlumočníků? Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu. Jsme tu pro vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Můžete nám sdělit veškeré vaše požadavky a my pak podle nich vybereme vhodného tlumočníka. Jestliže vás tlačí čas a potřebujete rychle najít kvalitního tlumočníka, vyzkoušejte naši službu expres tlumočení.