nl

V holandštině vám nabízíme:

holandsko

 

překlady

tlumočení

korektury

expresní služby

soudní překlady a soudní tlumočení

 

Překlady z češtiny do holandštiny

Řešíte překlady do Holandského jazyka? Potřebujete rychle a kvalitně předložit dokument v daném jazyce? V tom případě vám s tímto úkolem pomůžeme. Zaměřujeme se na překlady do holandštiny v různých oborech. Naší specializací jsou tiskové a mediální zprávy, jejichž cílem je upoutat cílového čtenáře.

Dále se zabýváme také obecnými texty, kam spadají nejrůznější katalogy, internetové stránky, krátká sdělení nebo produktové popisky. Také překládáme také odborné texty, kam patří různé příručky, manuály, technické popisky nebo technické a bezpečnostní listy. Poptejte nás v našem kontaktním formuláři s vaším překladem, a obratem získáte informace nejen o ceně, ale také o termínu dodání.

Překlady z holandštiny do češtiny

Máte holandský dokument a nevíte si s ním rady? Pomůžeme vám! Překládáme z holandštiny do češtiny nejrůznější typy dokumentů. Nezáleží na tom, zda si dopisujete s vaším obchodním partnerem, nebo potřebujete přeložit produktový katalog. Specializujeme se jak na překlady obecných, tak na překlady odborných textů. Ať už potřebujete expresně přeložit tiskové nebo PR zprávy, nebo naopak řešit technickou dokumentaci, vytvoříme vám kvalitní český překlad přesně dle vašich požadavků. Využijte našeho poptávkového formuláře a obratem se dozvíte podrobné informace o vaší zakázce. Budeme s vámi řešit také individuální požadavky tak, aby byl konečný překlad přesně dle vašich potřeb.

Něco málo o historii jazyka si můžete přečíst zde.

  9