Služby

Specializujeme se na překlady textů jak obecných, tak ekonomických, obchodních, technických, či medicínských. Dlouhodobé zkušenosti našich překladatelů jsou zárukou toho, že Váš text bude přeložen precizně, v nejkratší možné době a za velmi přijatelnou cenu. Jsme schopni s Vámi řešit Vaše individuální požadavky a potřeby.

Základní typ překladu, který poskytujeme, je z Anglického do Českého jazyka. Vzhledem k velké oblíbenosti dané jazykové kombinace Vám můžeme nabídnout tento překlad za velmi výhodné ceny.  Druhým nejoblíbenějším překladem je z Českého do Anglického jazyka. Vysoce zkušený překladatel a zároveň rodilý mluvčí Vám zajistí, aby Váš překlad stylisticky a gramaticky správně, přesně dle Vašeho přání.

Další jazykovou kombinací, kterou poskytujeme je překlad z Německého jazyka do Českého a obráceně. Vzhledem k tomu, že jsme obklopeni německy mluvícími zeměmi, se kterými probíhají čilé obchodní a jiné styky, tak také tyto překlady mezi jedny z nejžádanějších. My jsme hrdí na to, že jsme tuto kombinaci Vám schopni nabídnout nejen pod taktovkou profesionálních překladatelů – rodilých mluvčí, ale opět také za velice přijatelnou cenu.

Vzhledem k pomalu zvyšující se poptávce Vám představujeme možnost překladů z Arabského do Českého jazyka.  Překladatel, který se zabývá touto kombinací, má nejen hluboké studijní základy arabštiny (hlavně zahraniční), ale především cenné profesní zkušenosti z arabských zemí, kde daný překladatel dlouhodobě působil.  V kombinaci s dokonalou českou stylistikou a gramatikou se Vám dostane do rukou perfektní překlad.

Díky čilým obchodním stykům s Ruskou federací nabízíme také překlad z Ruského jazyka do Českého. Časté poptávky po kvalitním zpracování dokumentu, katalogu nebo internetových stránek nám umožňuje zákazníkovi nabídnout ty nejlepší služby. Samozřejmostí je také překlad z Českého do Ruského jazyka, který je vytvořen přesně na míru zákazníkovi.

Ze slovanských jazyků také poskytujeme oboustranné překlady z Polského jazyka do Českého. Za výhodnou cenu získáte nejen kvalitní překlad, ale také partnera, který s Vámi projde veškeré Vaše požadavky a potřeby.  Díky osobnímu přístupu vytváříme pouze spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí.

Oboustranné překlady Ukrajinského jazyka nabízíme pro všechny, kteří mají zacíleno na ukrajinský trh. Ať už máte internetové stránky, obchodní korespondenci, katalogy nebo jednoduše jakékoli dokumenty, které je potřeba přeložit z/do ukrajinštiny, tak jsme pro Vás ti správní partneři. Naši zkušení překladatelé Vám pomohou překonat jazykovou bariéru mezi češtinou a ukrajinštinou a zároveň Vám vytvořit překlad přesně na míru.

Korektura textu do cílového jazyka je již v ceně překladu. Jestliže ovšem máte samostatný text, který potřebujete zkontrolovat, tak můžete opět využít našich služeb. Poskytujeme korekturu, jak gramatickou, tak stylistickou v Anglickém, Německém a Českém jazyce.

Máte text delší než 10 normostran? Potom Vám rádi nabídneme překlad jedné normostrany zdarma, abyste se sami přesvědčili, jak bude Váš finální překlad vypadat. Naše výhody tímto nekončí! Máte text delší než 70 normostran? V tom případě nás kontaktujte a my jsme pro Vás schopni obratem vypracovat ještě výhodnější nabídku. Jste náš věrný zákazník? Zákazníků, kteří využívají našich služeb pravidelně, si vážíme, a proto se můžete také těšit na lepší ceny překladů a samostatných korektur.