Léto je v plném proudu a tak jste si asi říkali, že jsme zvolnili tempo a trochu si užíváme prázdninovou pohodičku. Není tomu tak. Snažíme se intenzivně pracovat na zlepšování našich služeb a zjednodušit cestu, jak získat dobrý překlad co nejrychleji. Máme proto pro Vás přichystané dvě novinky, které jistě oceníte. První novinkou je platba kartou a druhou novinkou je náš nový blog.

Platba kartou

Často se nám stává, že se na nás obrátí nový zákazník s poptávkou a obratem také s objednávkou. Nicméně není času nazbyt a je potřeba vše ihned zpracovat a vyhotovit. Dle našich Všeobecných obchodních podmínek u zákazníků, se kterými jsme ještě nespolupracovali, tak požadujeme platbu předem. Krátké expres překlady jsou proto hlavním důvodem zavedení této služby. Doposud jsme tyto situace řešili pouze formou bankovního převodu, který bohužel v mnoha případech může trvat den nebo dva. A to jsme chtěli změnit. Abychom vám vyšli vstříc, tak jsme zavedli platbu kartou, díky které je překlad ihned uhrazen, a my se můžeme pustit do práce.

Platba kartou za překlad se vyplatí obzvlášť v případě expres překladu, kdy opravdu není čas na bankovní převod a je potřeba zákazníkovi maximálně vyjít vstříc (při dodržení Všeobecných obchodních podmínek).

Dále mohou platit kartou všichni, kteří o to požádají, jelikož tato možnost je otevřena i pro jiné případy.

Pro tuto službu jsme zvolili platební bránu Gopay.gopay_bannery-barevne

Nový blog

Pokud často navštěvujete naše stránky, tak vám jistě neušly naše pravidelné příspěvky v sekci Magazín. Pravidelně jste zde mohli najít články týkající se jednotlivých jazyků, překladu, tlumočení, nebo souvisejících témat.

Aktuálně jsme si pro vás připravili nový vzhled blogu, který jsme přesunuli ze sekce magazín přímo na naše stránky. Zároveň jsme magazín přejmenovali na blog. Najdete zde stejné články, které byly v magazínu a také další nově přidané články. Snažíme se vám každý týden přinést nějaké poutavé novinky a průběžně vás informovat o různých zajímavostech.

Blog je rozdělen do několika kategorií, díky kterým si můžete najít to, co vás aktuálně zajímá (jazykový koutek, technické překlady, překlady jazyků, překlady webu, …). Pokud vás zajímají jiná témata ohledně jazyků, tak se na nás neváhejte obrátit. Vaše požadavky můžeme zapracovat a třeba tak díky vám vznikne spoustu nových zajímavých článků nebo kategorií.

Věříme, že jsou pro vás naše novinky zajímavé. Pokud přece jen postrádáte nějakou službu, tak nám o tom napište. Rádi si vás vyslechneme, a pokud to bude v našich silách, tak vaši poznámku rádi zapracujeme.