Někdy se to stane, je pátek šest hodin odpoledne a přijde poptávka na expres překlad do druhého dne, v lepším případě do pondělních osmi hodin ráno. Kdo v sobotu pracuje, pokud tedy nemusí nebo nechce? Ačkoliv máme svou práci rádi a baví nás, je potřeba si od ní taky někdy odpočinout a na to slouží právě víkend. Člověk má lítat po lese, sportovat nebo se vrtat na zahrádce v hlíně, hrát hry na kompu či si číst knížku. Jednoduše odpočívat – jakkoliv, ale relaxovat.

Váš expres nicméně moc rádi vyřídíme.

 

Murphyho pravidlo – EXPRES PŘEKLAD V PÁTEK

Zároveň věřte, že takto v pátek odpoledne přijde další podobný požadavek a za týden další. Váš požadavek tak není ojedinělý a je to takové Murphyho pravidlo, se kterým se poslední dobou tak trochu roztrhl pytel. Začínáme si dokonce říkat, že místo trendu zkracování pracovní doby v korporacích, to jde spíš opačně a dochází k jejímu prodlužování na šest dní.

 

Snažíme se vás vzdělávat

My víme, že někdy to prostě nemůžete naplánovat a fakt to v ten pátek potřebujete zadat a co nejrychleji následně dodat přeložené. Nicméně všechny naše zákazníky se snažíme upozorňovat na rizika expresních překladů a následné mrzení, které z toho může vzniknout.

Existuje ale jedna cesta, jak se vyhnout takovýmto „hurá“ akcím. Většina našich zákazníků už tak nějak tuší, kdy budou potřebovat expresní překlady a jenom čekají, kdy budou mít dokument v ruce. Přesně v tento moment stačí, aby si u nás předobjednali náš čas. My budeme s expresním překladem počítat a zvládneme tak dodržet i šibeniční termíny.

Stejně jako vy budujete nebo zastupujete svou značku, tak my také. A proto, čím více plánování, tím kvalitnější výstup. V případě, že už teď víte, že budete mít nějaký překladatelský požadavek, neváhejte a zašlete nám na náš email poptávku. Obratem se Vám ozveme nejen s cenovou nabídku, ale také řešením vaší krizové situace. 😊