Lenka je naše kolegyně, bez které bychom se neobešli. Lenka je totiž NAŠE skvělá účetní, která se ke své práci dostala už během studia na Obchodní akademii.  Následně po maturitě začínala mít kolem sebe více známých, kterým účetnictví zpracovávala a postupem času se tak její klientela rozšířila. S Martinou se seznámila díky společné lásce k motorkám a přátelství se po založení agentury Překlady Martina změnilo i na obchodní spolupráci. Lenka se v účetnictví pohybuje přibližně od roku 2008 a od roku 2012 ho zpracovává i pro nás.

Ve své práci se snaží přijímat klienty spíše z podobných oborů, protože je pak pro ni účtování „snazší“. Velmi důležitý je pro ni i přístup firmy, vzájemná komunikace a včas dodané doklady. Lenka si nejvíce odpočine při sportu, procházkách, ale i na wellness pobytech. Také adrenalinový odpočinek je jí velmi blízký, ať už je to na závodním okruhu na motorce nebo při aktivní dovolené. V ten moment absolutně vypíná myšlenky na práci.

A jak naši spolupráci Lenka hodnotí? „U většiny firem trvá určitou dobu, než dojde k „vyladění“ k oboustranné spokojenosti. Troufnu si tvrdit, možná je to do jisté míry dáno i tím, že jsme se s Martinou znaly dřív, než jsme spolu začaly i spolupracovat, že s Překlady Martina se nám to již podařilo a vše funguje, tak jak má.“  Lenka nás hodnotí jako svého dochvilnějšího zákazníka, ale přesto by byla ráda za možné zlepšení v oblasti dodávání podkladů v elektronickém formátu, který by tak přispěl k větší automatizaci. Ve vedení účetnictví podle ní nemají překladatelské služby žádná zvláštní specifika. Stejně jako jiná firma, která spolupracuje s dodavateli či odběrateli z Evropské Unie, je nutná registrace jako identifikované osoby a při překročení obratu se stává plátcem DPH.

Lenka by naši agenturu doporučila, protože „ firma je plná odborníků, kteří se snaží fungovat tak, aby zákazníci byli spokojeni a vraceli se,“ za což ji moc děkujeme :).